Dit gezellige appartement ligt in Langenegg, in Oostenrijk. Er is een slaapkamer met een 2-persoonsbed en in de woonkamer staat een 2-persoons slaapbank, ideaal dus voor een vakantie met het gezin. Daarnaast is het toegestaan om een huisdier mee te nemen. Het appartement ligt in een groot skigebied.
Dit appartement is zeer geschikt voor zowel een vakantie in de zomer als in de winter. In de directe omgeving vindt u de plaatsen Lingenau, Hittisau en Krumbach. Iets verderop ligt Bregenz aan de bekende Bodensee. In de buurt kunt u prachtige wandelingen maken. In de winter kunt u skiën en langlaufen in het skigebied Bregenzerwald met 259 km aan pistes en 320 km loipes.
Het appartment heeft veel ramen, die ervoor zorgen dat er veel licht binnenvalt. Ook heeft u een adembenemend uitzicht op het berglandschap. Het appartement heeft alles wat u nodig heeft, zo is de keuken onder andere uitgerust met een oven en fornuis. De badkamer heeft een inloopdouche en er is een wasmachine aanwezig.
- Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
- De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Sehr schöne Wohnung bei sehr freundlicher und hilfsbereiter Gastgeberin.