Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Casa Monte Cristo heeft vijf appartementen, allen gelegen nabij het zwembad en de tuinen, mooi om een vroege ochtendduik of een wandeling door de boomgaarden te nemen. De appartementen zijn privé en volledig ingericht.
Alle appartementen zijn prachtig ingericht, comfortabel, koel en afgewerkt tot een uitzonderlijke standaard. Leuk detail is dat ze zijn vernoemd naar een aantal van de fruitbomen die groeien in bijbehorende boomgaarden.
Amandel, Sinaasappel en Citroen zijn appartementen met 2 slaapkamers en een slaapbank.
Limoen & Pruim zijn appartementen met één slaapkamer en met een slaapbank in de woonkamer.
Elk appartement heeft een volledig uitgeruste keuken en in de woonkamer kunt u genieten van muziek of het bekijken van uw favoriete DVD (er is een brede selectie), op de 32" LCD TV met een volledig geïntegreerd geluidssysteem.
verder is er een groot zwembad met zonnebedden en een ruim terras om te genieten van de zon. Er is een uitgebreide boomgaard met vele soorten vruchten/fruit zoals vijgen, amandel, sinaasappel, citroen, peer, passievrucht, mango, perzik, olijven, avocado en banaan, en nog vele meer!
U kunt ook een bezoek brengen aan de schoonheidsspecialiste die u een breed scala aan behandelingen biedt zoals massage en manicure. Vooraf reserveren is gewenst. Voor de kinderen (en voor u) is er basketbal, poolbiljart, tafeltennis, air hockey, tafelvoetbal en een trampoline.
We waren er te vroeg, maar werden er prettig ontvangen en mochten al in ons huisje om 2 uuur. De beheerder is super enthousiast en leid je super rond, complimenten. Alles netjes en tot in de puntjes verzorgd, een zeer luxe huisje met zwembad,bubbelbad,bar en andere faciliteiten.