Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit luxe appartement ligt op 5 minuten lopen van het centrum van Kirchberg en beschikt over 1 slaapkamer. Ideaal voor een stel of gezin. De gratis skibus (skibushalte om de hoek) brengt u binnen een paar minuten naar de hoofdgondels van het uitgebreide Kitzbüheler Alpen skigebied. U kunt tot op ongeveer 250 m naar het appartement terugskiën.
De langlaufroutes beginnen 350 meter van het appartement en een prachtige wandelroute naar de Schwarzsee loopt achter het complex langs. Dagelijkse boodschappen kunt u op 600 m afstand doen. Op 800 m bevinden zich een skiverhuur en -school.
Vanaf het ruime balkon met buitenmeubilair heeft uitzicht op de Gaisberg. Een gemeenschappelijke wasmachine en droger bevinden zich in de kelder van het appartementencomplex, evenals het skihok en verwarmde ruimte voor skischoenen. Parkeergarageplaats in het appartementengebouw inclusief.
Op 1 km afstand bevindt zich een treinstation.
Goed appartement, centrale ligging. De aankomstinformatie klopte niet en was verouderd. Om in het appartement te komen dien je elke keer 70(!) traptreden te overbruggen, er is geen lift. De matrassen en de kussens van de bedden zijn erg zacht maar dit is een veelvoorkomend issue in Oostenrijk. Fijn dat de auto met een "eigen" parkeerplek in de ondergrondse parkeerruimte kan staan. Er is geen verstelbaar balkonmeubilair aanwezig, alleen vaste stoelen en banken.
Accommodatie was prima. Vooral de badkamer was perfect. Omgeving was prima, maar niet bijzonder gezellig. Lag iets buiten het dorp, maar wel een bushalte in de buurt.
Prima accommodatie in een mooie omgeving
Very nice apartment.
Het was een erg mooi appartement, De service was uitstekend, Je belde iets door en binnen 1 uur was het geregeld, Perfect!! Het geheel was echt schoon toen we het appartement gingen bewonen, hulde aan de schoonmaakster, Verder als extra een eigen parkeerplaats in de kelder, waar de auto kon worden geparkeerd,
Skibus op loopafstand, skipiste is 1 halte verderop (Fleckalmbahn), centrum, restaurants en uitgaansleven eveneens op loopafstand, De auto gebruiken was niet nodig, Deze bleef mooi in de eigen parkeergarage, 2 supermarkten op loopafstand (Billa beter dan de Spar), Via organisatie Alphome geboekt, prima geregeld: skipas lag al voor ons klaar,
Wieder sehr schöner Urlaub in Kirchberg die wohnung war sauber und mit viel extras immer wieder gern, sehr zentral gelegen alles erreichbar in paar minuten, Kleine anmerkung: ein radio wäre schön gewesen für die Wetterinfo,
Schön geräumiges Apartment, freundlicher Empfang, Wirklich empfehlenswert!