Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit vakantiehuis heeft 1 slaapkamer en is geschikt voor 3 personen, ideaal voor een klein gezin. Gelegen in een bescherm natuurgebied, in Inzell in Beieren.
Bij de Chiemsee kunt u in de zomer zwemmen en watersporten beoefenen. In de omgeving kunt u mooie wandel- en fietstochten maken door de natuur. In Inzell vinden er in de zomer veel activiteiten plaats. Een bezoekje aan Salzburg (35 km), de geboortestad van Mozart, is ook zeker de moeite waard.
Het mooie huis beschikt over 3 vakantiewoningen, op de 1e en 2e etage. Vanaf het balkon heeft u een prachtig uitzicht op het 'Hochmoor' en de 'Inzeller Bergen'. Er is WiFi in het huis en er zijn maximaal 3 huisdieren toegestaan. Reserveringen voor sportgroepen zijn niet toegestaan.
Een geweldige mooie streek in het uiterste zuidoosten van Duitsland. Prachtige bergen en veel wandelmogelijkheden. Mw. en dhr. Rieker zijn uiterst vriendelijke mensen die erg hun best doen om het hun gasten zoveel mogelijk naar hun zin te maken.
Mijn dochter had schaats wedstrijden dus de ligging was super . Het interieur was oud .
Voldeed aan onze verwachtingen, vriendelijke eigenaar, mooie ligging. Oostenrijk binnen redelijke afstand waar veel te doen is, de directe omgeving is mooi voor wandelaars en fietsers
Wij hebben genoten van de rust en de stilte Heel aardige gastheer en gastvrouw ze hebben elke morgen ons voorzien van vers gebakken broodjes. Een geweldige plek om te gebruiken als uitvalsbasis je kan hier echt alle kanten op
Voor de liefhebbers van fietsen, wandelen of de wonderschone natuur is dit appartement een handige "uitvalsbasis". het appartement is netjes en schoon, de eigenaren zijn vriendelijk en kunnen je voorzien van iedere ochtend verse broodjes. Een aanrader. Gratis Wifi, een balkon waar je prima op kunt ontbijten (in de zomer) en genoeg ruimte om je auto te kunnen parkeren en in de tuin te zitten.
Prima onderkomen in een prachtige omgeving voor fietstochten, wandeltochten of zelfs schaatsers
Die Ferienwohnung ist in ruhiger Lage, aber dennoch nahe am Zentrum von Inzell (max. 2km) und somit problemlos zu Fuß zu erreichen. Das Haus ist sehr gepflegt und sauber, die Eigentümer sind sehr nett und hilfsbereit. Toll fanden wir auch den Brötchenservice. Alles in Allem eine Runde Sache. Wir kommen gerne wieder!
Bitte die Wohnunggestaltung mehr beschreiben.
Très bons. Accueil fort symphatique malgré les diffcultés de communication.\r\nJe recommande cette location.
Het huis is prachtig gelegen, even buiten het centrum van Inzell. Het appartement is ruim en luchtig en daarenboven netjes onderhouden. De uitbaters zijn erg lieve, attentvolle (maar niet opdringerige) mensen, waarbij men zich onmiddellijk thuis voelt. Als uitvalsbasis voor wandelingen, MTB-toeren en uitstapjes allerhande is het ideaal gelegen : een goede plek om tot rust te komen! Nancy - Walter Herentals (België)
Schönes Städtchen mit nettem Vermieter vor Ort. Ferien Wohnung ist O.K und sauber. Super Brötchen Service. Wir danken für einen schönen Aufenthalt!