Bij mij in de buurt
10 nov '2511 nov '25
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Kustcharme in Bohuslan-By Traum, Uddevalla
Kustcharme in Bohuslan-By Traum, Uddevalla
Kustcharme in Bohuslan-By Traum, Uddevalla

Kustcharme in Bohuslan-By Traum

Uddevalla, Bohuslän, Sweden

4.5/5
Uitstekend53 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 35 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Nov 2025
Uitgelicht
7 Gasten
4 Slaapkamers
1 Badkamer
Gebied: 130.0 m²
Vakantiehuis
Beschrijving
Welkom bij dit volledig gerenoveerde, gezellige en mooi ingerichte huisje op het platteland, gelegen nabij de Gullmarsfjord, de enige drempelfjord van Zweden. De accommodatie is een perfecte uitvalsbasis voor de iets volwassenere familie om de omgeving te verkennen, met vissersdorpjes, de archipel, natuurreservaten en andere interessante uitstapjes in het midden van Bohuslän. Op de weilanden van de boerderij grazen schapen en vanuit het huisje, dat in een landelijke omgeving ligt met uitzicht op velden en bos, bereikt u mooie paden en wegen die leiden naar uitkijkpunten, zwemstranden of de bossen en velden voor heerlijke wandelingen; neem een mand mee, want hier zijn zowel bessen als paddenstoelen te vinden. Het huis ligt op een boerderij die wordt gebruikt voor activiteiten in de omliggende gebouwen. Op loopafstand bevindt zich het prachtige zwemstrand van Hällebäck, waar steigers, rotsen en zandstranden zijn, een fijne plek om te eten, te zwemmen en tijd door te brengen terwijl de zon ondergaat in het noordwesten. Het gebied staat ook bekend om zijn uitstekende duikmogelijkheden in diepe zuurstofrijke onderwateromgevingen. Buiten het huisje wordt u verwelkomd door stenen poorten en een weelderige kastanjemilieu op de weg naar de voordeur. Eenmaal binnen komt u in een hal met een trap naar de tweede verdieping.
Vanuit de hal komt u verder in de keuken met onder andere een fornuis, magnetron, koelkast/vriezer; achter de keuken ligt de eetkamer van het huisje. Vanuit de hal bereikt u ook de grote woonkamer met verschillende comfortabele zithoeken en fauteuils; hier kunt u echt ontspannen en genieten van een goed boek of fijne gesprekken met vrienden. Op de eerste verdieping is er ook een badkamer met douche. De tweede verdieping heeft vier slaapkamers, waarvan één doorgang is naar een slaapkamer met een eenpersoonsbed. Twee slaapkamers hebben een tweepersoonsbed en in de vierde slaapkamer zijn er twee eenpersoonsbedden. In de tuin zijn er tuinmeubelen en een barbecue, waar u kunt genieten van de dieren en de natuur in een rustige omgeving terwijl u de avonturen van de dag bespreekt of nieuwe plannen maakt. Het huisje heeft internet. In Uddevalla zijn er veel activiteiten. Begin de reis met een stop bij "Två Fröknar", een gezellige winkel met zowel inrichting als kleding. Naast de winkel ligt restaurant Stallgården, dat ook biologische producten verkoopt in de winkel "Stallgårdens skafferi". Ga daarna verder met wat winkelen in het Torp Winkelcentrum of waarom niet bijvoorbeeld het Moose of Anneröd verkennen met zijn fantastische elandenpark of een bezoek brengen aan het Bohusläns Museum. Prachtige archipelboten stoppen op verschillende plekken met pittoreske bestemmingen die zeker een bezoek waard zijn. Vanuit het huisje maakt u ook gemakkelijk dagtochten naar Nordens Ark, Havets Hus in Lysekil, vis- en scheepvaartgemeenschappen zoals Grundsund en Fiskebäckskil. Het idyllische eiland Bassholmen met zijn museum voor traditionele boten is ook zeker een bezoek waard. Welkom!
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.5/5

Uitstekend

53 Beoordelingen
Christian Hahn·09 aug 2022
5.0/5
Das Haus ist sehr schön und ruhig gelegen, Mit einer weiten Sicht in ein Tal, Ideal für Familien ist der große Garten sowie der kurze Weg über eine wenig befahrene Schotterstrasse (Tempo 20) zu einem kleinen Badeplatz in einer wünderschönen Bucht, Der Sandstrand fällt nur ganz flach ab und ist wenig besucht, / Zum Haus: Das Haus ist für 7 Personen ausgerichtet, Einserseits sehr modern und geschmackvoll eingerichtet, andererseits ist noch einiges Verbesserungswürdig- wie das Bad, sowie die Tatsache dass es keine Spühlmaschine oder Waschmaschine gibt, Auch gibt es ein Fliegenproblem (dafür keine Stechmücken), Dennoch- das Haus ist ideal mit Familien mit Kindern, Es hat in seiner Knorrigkeit einerseits und seiner Modernität etwas was einen ankommen läßt, Auch ist die Lage wirklich toll, Ein sehr schönes Umfeld mit viel Naturangebot direkt vor der Tür,
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Bbq
Tuin
Aardwarmte
Oven
Wasbak
Fornuis
Afzuigkap
Badkamer
Koffiezetapparaat
Keuken
2-pers. bed
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Centre (LÅNGGRUNT/SANDSTRAND)
17.0 km
Golf course (SKAFTö GOLFBANA 18 HÅL)
23.0 km
Sea beach (LJUNGBYHED)
200.0 m
Regels en beleid
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
nov 10, 20251 NACHTnov 11, 2025
2 Gasten • 0 huisdieren
Deze accommodatie is niet beschikbaar op de geselecteerde data. Probeer andere datums.