Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Prachtig, houten boomhut met terras op vakantiepark aan de rivier De Regge, Zuna
Prachtig, houten boomhut met terras op vakantiepark aan de rivier De Regge, Zuna
Prachtig, houten boomhut met terras op vakantiepark aan de rivier De Regge, Zuna

Prachtig, houten boomhut met terras op vakantiepark aan de rivier De Regge

Zuna, Overijssel, Netherlands

NIEUW
Uitgelicht
5 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
Cottage
Beschrijving
Vakantiepark Mölke heeft een enorme diversiteit in haar accommodaties. Dit varieert van traditionele, eenvoudige chalets tot luxe accommodaties met wellness tot bijzondere verblijven als hooibergen en boomhutten. Het "voor ieder wat wils principe" is hier absoluut van toepassing. Wilt u een niet zo’n alledaags verblijf boeken, dan heeft het vakantiepark een aantal accommodaties te bieden die gegarandeerd aan deze wens zullen voldoen. Zo kunt u bijvoorbeeld voor de Regge Cottage (NL-7466-13) kiezen. Deze 4-pers. houten cottage is gelegen direct aan het riviertje De Regge en biedt schitterend uitzicht over de weilanden daarachter. Door de gebruikte materialen en knusse inrichting heeft deze accommodatie een natuurlijk karakter en sfeervolle uitstraling.
Is dit nog niet bijzonder genoeg? Huur dan eens een Boomhut (NL-7466-14)! Deze 5-pers. “hut” is vergelijkbaar met de Regge Cottage. Er is echter één groot verschil; de boomhut is ruim 4 meter(!) hoog waardoor de beleving nóg spectaculairder is en het uitzicht vanaf uw terras zo mogelijk nóg mooier. Een andere bijzondere accommodatie is de Reggehooiberg. Luxe en comfort in een authentiek jasje; dat is de beste omschrijving voor dit type. Het ontwerp is gebaseerd op de historisch bouw van hooibergen en van binnen is het volledig aangepast aan de hedendaagse standaard. Daarbij is de woning voorzien van een eigen sauna! De royale tuin met terras biedt u de mogelijkheid om in alle rust van de natuur te genieten.
Lees verder
Voorzieningen
Zwembad
Wifi
Combimagnetron
Wasbak
Fornuis
Badkamer
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Boekingskosten Schadeverzekering Bedlinnen Eindschoonmaak
Extra kosten
(niet meegenomen in getoonde prijs)
Toeristenbelasting€ 1.25/persoon/nacht (Indicatie)
Optionele services ter plaatse
BadlinnenMogelijkheid tot huren, € 6.00 p.p./verblijf
Kinderstoel€ 6.00/nacht
KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 6.00/verblijf
Kinderbed€ 6.00/nacht
Wifi€ 5.00/nacht
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan
Regels en beleid
  • Aankomst
    3 PM - 6 PM
    Vertrek
    9 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Annuleringsbeleid
Annuleringsvoorwaarden bekijken
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€137
per nacht
€23441% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 40 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
40.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring