Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Luxe Villa op Texel bij Zandstranden, Texel
Luxe Villa op Texel bij Zandstranden, Texel
Luxe Villa op Texel bij Zandstranden, Texel
Luxe Villa op Texel bij Zandstranden
Texel, North Holland, Dutch coast, Texel, Frisian Islands, Netherlands
4.4·132 beoordelingen
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Jun 2026
Uitgelicht
8 Gasten
4 Slaapkamers
2 Badkamers
Gebied: 188.0 m²
Vakantiehuis
Beschrijving
Rust, privacy, luxe, ontspanning en natuur zijn de pijlers van de Princenhof. In de luxe uitgeruste woning voor 8 personen, ontbreekt het u aan niets. De woning beschikt over 4 slaapkamers, waarvan 2 slaapkamers een badkamer en suite hebben. De overige twee slaapkamers kunnen gebruik maken van het separate toilet en de badkamer op de overloop. De woning beschikt over een luxe open woonkeuken. De lichte woonkamer met eettafel biedt comfort voor een grote groep. Naast de accommodatie kunt u parkeren op de centrale parkeerplaats en daar bevinden zich twee laadpalen voor elektrische auto's. Voor een heerlijke kop koffie of uitgebreid diner kunt u terecht bij het nabijgelegen Café Restaurant De Slufter, met voor de kinderen een leuke speeltuin voor de deur.
Het centrum van De Cocksdorp ligt op 400 m afstand met diverse winkels en restaurants. Het eiland Texel biedt vele fiets- en wandelpaden. Alle bezienswaardigheden, activiteiten en dorpjes met terrasjes en winkels liggen op korte afstand van elkaar. Neem de kinderen mee naar zwemparadijs Caluna of naar de zeehonden bij Ecomare, en vergeet niet te stoppen voor een terrasje in Den Burg of De Koog. Voor wandelaars is natuurgebied de Slufter een aanrader, net als natuurlijk een unieke wadlooptocht met gids.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.4/5

Zeer goed

132 Beoordelingen
Chadha·11 apr 2026
5.0/5
This property has a lot to offer, The living/dining area was perfect for our group, and having multiple bathrooms made getting ready in the mornings much easier, The kids loved the nearby swimming paradise and the seals at Ecomare,
Vertaal
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Wasmachine
Tuin
Afwasmachine
Oven
Ligbad
Traphekje
Wasdroger
Tv
Verwarming
TV
Tuinmeubilair
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Centre (De Cocksdorp)
5.4 km
Centre (De Koog)
9.0 km
Shopping (Supermarket)
5.3 km
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Travel Support Stay Support Boekingskosten Reisondersteuning Bedlinnen Eindschoonmaak Toeristenbelasting Badlinnen Keukenlinnen
Optionele services ter plaatse
WifiGratis
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan
Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 6 PM
    Vertrek
    9 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€225
per nacht
€536tot 57% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store