Dit moderne appartement is gelegen in vakantiepark Resort Westende, tussen de bekende badplaatsen De Panne en Oostende, op 44 kilometer van het prachtige Brugge en op slechts één kilometer van de prachtige Noordzeestranden.
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van het appartementengebouw en is bereikbaar met een lift. Het is volledig en comfortabel ingericht. De woonkamer is voorzien van een tv en de open keuken is voorzien van een magnetron en vaatwasser. Er zijn vier slaapkamers, waarvan twee met een tweepersoonsbed, één met een stapelbed en één met een stapelbed, en een en-suite badkamer met douche. Er zijn nog twee badkamers, één met een bad en één met een douche. Er zijn tevens twee aparte toiletten. Er is airconditioning aanwezig voor optimaal comfort op warme dagen.
Buiten vindt u een terras of balkon met tuinmeubilair. Het uitzicht is afhankelijk van de ligging van uw appartement. U kunt uw auto (tegen betaling) parkeren op het resort.
Op vakantiepark Resort Westende zijn verschillende appartementen te boeken voor twee tot acht personen.