Landelijk, op een vakantie-landgoed
Kasteel
(Deel van een huis, geen alleen bewoning)
6
3
Max. 2
Het charmante kasteel van Lapeyrouse bevindt zich in de Rhonevallei. De kasteelbeleving start al bij de oprijlaan. De binnenplaats biedt een prachtig uitzicht op de "Mont Colombier" en over de vallei. De grote tuin (1,5 ha) en het mooie zwembad (12 x 6) staan als gast tot je beschikking.
Deze regio heeft de watersport hoog in het vaandel staan. Je treft hier dan ook het Lac du Bourget, het grootste meer van Europa, en iets verder weg het meer van Annecy en het meer van Genève. De stad Aix Les Bains staat ook bekend om haar heerlijke thermaalbaden en de 18-hole golfbaan. In de winter kun je hier allerlei bergsporten beoefenen in de verschillende ski-stations "La Clusaz", "le Grand-Bornand" (1 uur). Genève en het vliegveld liggen op 1 uur rijden.
Dit appartement bevindt zich op de etage verdieping van het kasteel en is met de lift te bereiken.
Huisdieren zijn toegestaan mits ze geen overlast veroorzaken aan de overige bewoners. Buiten het appartement dienen de dieren aangelijnd te zijn.
Indeling
Oppervlakte huis: 115 m²
| Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 | |||
= Beschikbare aankomstdatum| Zaterdag 26-05-2012 / Zaterdag 02-06-2012 | € 792 | € 643 Nu boeken |
| Borgsom: | € 200 |
| Schoonmaak: | Verplicht; € 75 |
| Huisdieren: | Max 2; € 20/Dier/Verblijf |
| Bedlinnen: | Verplicht te huur, € 15 p.p./verblijf |
| Badlinnen: | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
| Keukenlinnen: | Inclusief |
| Elektriciteit: | Okt t/m Mrt: € 0,12/kWh; Apr t/m Sep: inclusief |
| Gas/Olie: | Inclusief |